gimnazjum-mirzec.pl

Przegrana z brazylijską reprezentacją rezultatem 1 do 4 - słaby pojedynek narodowej reprezentacji Korei Południowej!

08.08.2023, 10:52

Kiepskie spotkanie narodowej reprezentacji Korei Południowej - przegrana z reprezentacją Brazylii wynikiem 1:4!

Nie da się ukryć, że trwające obecnie mistrzostwa świata są niezwykłe pod wieloma względami. Skończyły się grupowe zmagania, więc nadeszła pora na to, co kibice piłkarscy najbardziej lubią. Chodzi oczywiście o pucharową drabinkę, gdzie nie ma miejsca na błędy i porażka może wyrzucić Cię z mistrzostw oraz marzeń o zdobyciu pucharu świata. Polska reprezentacja piłkarska poniosła klęskę w niedzielę z drużyną Francji wyniki 1 do 3 i została wyeliminowana z mistrzostw świata. Dla futbolowych kibiców z naszego kraju, gdyż nie oznaczało to jednak końca emocji, ponieważ mundial wciąż trwa. Warto bez cienia wątpliwości śledzić poczynania drużyny Brazylii, gdyż z pojedynku na pojedynek wygląda coraz lepiej. Spotkanie 1/8 finału z narodową reprezentacją Korei Południowej było tego bardzo dobrym dowodem, gdzie zawodnicy narodowej reprezentacji Brazylii postanowili urządzić sobie wielkie strzelanie w pierwszej części. Już w szóstej minucie strzelona została bramka numer jeden dla narodowego zespołu Brazylii, a strzelcem był Vinicius Jr, który doskonale poradził sobie w szesnastce z zawodnikami defensywnymi rywala.

Pierwsza część była prawdziwą tragedią dla narodowej reprezentacji Korei Południowej. Szczególnie, że pierwsza połowa skończyła się prowadzeniem drużyny narodowej Brazylii rezultatem 4 do 0. Następne bramki zdobywali Neymar, Richarlison oraz Paqueta. Zgromadzeni na trybunach wielbiciele piłkarscy mogli być zadowoleni, ponieważ mieli okazję oglądać istny popis narodowej reprezentacji Brazylii. W drugiej połowie tempo tego starcia zdecydowanie opadło. Brazylijscy piłkarze próbowali konstruować kolejne akcje, jednak zawodnicy kadry narodowej Korei Południowej doskonale się bronili. Reprezentacja narodowa Korei Południowej pod koniec pojedynku zdobyła bramkę na otarcie łez, która była ozdobą tego spotkania. Zawodnik narodowej reprezentacji Korei Południowej zdecydował się na strzał zza pola karnego, a bramkarz narodowej drużyny Brazylii nie miał szans na sprawną interwencję. To starcie finalnie skończyło się wynikiem 4:1 dla brazylijskiej drużyny narodowej, która w następnej rundzie zmierzy się z zespołem Chorwacji. Stawką tego starcia będzie kwalifikacja do półfinału mundialu i pewność walki o medal.